Ai vjen nga Kosova në Tiranë, duke braktisur gjithçka që kishte ndërtuar prej 20 vitesh. I shtyrë nga ambicia profesionale, edhe pse mosha...
Vesa Luma bionde, seksi dhe provokuese...! Ky është imazh i ri me të cilin shfaqet së fundmi këngëtarja Vesa Luma. Kengetaren do ta...
Kënga “I/e dashuruar” në duet me këngëtaren Mirsa Kerçeli është një simbol për mua ashtu siç e ka një komb flamurin, sepse kjo...
Presidenti Amerikan, Barack Obama dhe bashkeshortja e tij, Michelle Obama kane festuar bashke me femijet naten e festes se Haloween-it. Ne mbremjen e organizuar...
Alexandra Burke dëshiron numër sa më të madh të fansave gay, pasi këngëtarja ka thënë se iu beson vetëm meshkujve homoseksualë. “Më pëlqejnë meshkujt...