Bukuroshja Zanfina Ismajli është vërshuar nga ofertat e ndryshme për të kënduar gjatë Vitit të Ri. Zanfina Ismajli pritet së shpejti ta hedhë...
Zonja Victoria Beckham, nene e tre femijeve ka nje trup per t'u patur zili. Victoria Beckham ndodhet ne Paris per te bere 'shopping' dhe...
Pas shume thashethemesh, pohimesh e mohimesh, turi i kater te medhenjve te muzikes heavy metal do te ndodhe. Ne nje njoftim ne websitin zyrtar...
Albërie Hadërgjonaj ka mbyllur sezonin intensiv të koncerteve, ndërsa këto ditë është agazhuar për xhirimet e një klipi shumë të veçantë në karrierën...
Një dalje romantike e mbrëmjes së aktorit britanik, RowAn Atkinson, i njohur si Mr. Bean, dhe bashkëshortes së tij, është prishur kur befas...