Steven Patrick Morrissey, ish lider i grupit The Smiths, eshte rrezuar pa ndjenja ne nje koncert qe ne Swindon te Anglise. Kengetari  eshte rrezuar...
Një maske qe munde të përgatisni në shtëpinë tuaj, kunder renies se flokeve. Për të pergaditur masken ju  nevojiten keto përbers : 20...
Modelja braziliane Gisele Bundchen megjithatë do të lindë një vajzë dhe tashmë po ia rregullon dhomën. Vogëlushja do të flejë në krevatin...
Naomi Campbell koha duket se eshte ndalur.Ishte viti 1992 kur ajo ne moshen 22-vjecare pozonte bashke me Madonna-n nudo per revisten "King". Nisi te...
Zonja e parë e shtetit të Francës Carla Bruni-Sarkozi do të bëj një prezantim si mysafire në albumin e ri të këngëtarit Harry...