Robert Pattinson është votuar si mashkulli i famshëm i veshur më së miri nga revista e modës GQ. Zemërthyesi i filmave “Twilight” ka kryesuar...
Filmi i ri fantastiko-shkencor i regjisorit James Cameron, “Avatar”, ka grumbulluat më shumë se një miliardë dollarë pas vetëm 17 ditësh shfaqjeje, duke...
Këngëtari premtues Gent Bushpepa bashkë me miqtë e tij të grupit kalon Vitin e Ri në Kosovë. Këngëtari ka preferuar Gjakovën të performojë live...
Në 22 dhjetor, një punonjës i Departamentit të Transporteve në Kolorado gjen në emailin e tij këtë fotografi dhe ua dërgon 4 kolegëve...
Këngëtari i muzikës pop Justin Timberlake është vlerësuar si ylli më bamirës i vitit 2009, pasi që ndihma e tij ndaj fëmijëve të...