Nora Istrefi, edhe pse është e fejuar, shprehet se nuk planifikon martesë për këtë vit. Nora ende nuk i ka mbushur të 25-at...
Joss Stone është e hutuar nga reagimi i kritikëve në Britani të Madhe, ndërsa ndjehet e urryer nga një pjesë e publikut atje. Këngëtarja...
Rosela Gjylbegu ka vendosur te shpenzoje disa energji, pas nje dite te lodhshme me pune dhe studime. Eshte nje vend qe i...
Ardit Gjebrea, këngëtari, kantautori, kompozitori dhe prezantuesi i një prej spektakeve të fundjavës në Shqipëri ka treguar sekretet e tij një ditë më...
Filmi i Quentin Tarantinos, Inglourious Basterds fitoi çmimin më të madh deri tani, duke marrë çmimin më të madh në Screen Actors Guild...