Këngëtarja italiane Laura ka shtuar shumë në peshë. Laura Pausini gjatë përformances në një koncert në Hollywood Laura dukej tepër e shëndoshë mëgjithëse...
Elisabetta Canalis magjeps Londren. Fillimisht u prezantua me nje fustan te zi, vende-vende transparent, me pas me nje fustan roze te zbehte, me...
Tuna tregon se ka blerë një paruke të zezë me fije floku natyralë dhe ndonjëherë kur dua të maskohem që të dal diku...
Kompozitori i njohur i shumë këngëve “hit” dhe bashkëshortja e tij Migena, drejtoreshë marketingu pranë “Panorama Group” në Shqipëri, pas një viti ceremoni...
Të gjith e njohim Noçen falë programit “Big Brother” ajo është mjaft estravagante.Najada vjen nga qyteti Fieri. Ndërkohë që lidhja e saj me Olsin...