Nuk kanë vonuar shumë dhe çifti i porsafejuar, Teuta Krasniqi dhe Blero janë ngutur që të kenë një bebush të...
Genta Ismajli ka treguar edhe një herë shpirtin e saj human. E ftuar në emisionin  “Lidhja mes nesh” në RTK të Teuta Krasniqit,...
Lajmin e bejn të ditur disa media amerikane,se legjenda e ekranit, Elizabeth Taylor, dëshiron të varroset menjëherë afër legjendës së...
Nje flirt i shkurter ne fillim te 2009, i ka kushtuar shtrenjte Jude Law .Samantha Burke, modelja protagoniste e kesaj ngjarje, mbeti shtatzene...
Kengetari Eros Ramazzotti  eshte kapur me nje vajze te re brune 22-vjecare. Te dy sapo dolen nga nje restorant, kur...