Aktorja amerikane Robin Wright ka bërë kërkesë zyrtare për shkurorëzim nga bashkëshorti dhe kolegu i saj Sean Penn, raporton revista “People”. Ajo e ka...
Çifti Bekham duket se nuk po kalon momente të lumtura, pasi Viktoria i ka kërkuar Devid t’i blejë një anije kroçerë ku të...
Nëse ndonjëherë keni dashur të shikoni se çfarë të dashure ka Kanye West, atëherë mos shikoni tutje sepse ajo është bukuroshja Amber Rose. Misi...
Aktorja biseksuale Megan Fox është favoritja më e madhe tek burrat dhe gratë në të gjithë botën. Por, duket se kemi së paku një...
// Jehona Sopi ka treguar se ka të dashur. “Po, kam të dashur, tani janë bërë dy vjet që jemi bashkë, shpresoj që...