Arta Bajramin pas martesës, ajo pritet që të bëhet mama.Por kjo nuk e ka penguar aspak që ajo të lërë pas dore koncertet,...
Ditët kalojnë dhe asnjëherë nuk gjendet në të njëjtin vend. Udhëtime pafund për të kënaqur gjithë popullin shqiptar në diasporë. Sapo ka përfunduar...
Artisti i njohur i muzikës hip-hop Kanye West do të martohet me modelen, Amber Rose. West (31) dhe ish valltarja Amber (27) janë të...
Këngëtarja Genta Ismajli dhe i dashuri i saj Milot Binaku janë ndarë pas disa vitesh lidhje dhe bashkëjetese. Në të përjavshmen e GSH, “Bluetooth”shkruhet...
David Beckham sjell tendence...nder vite futbollisti ka ndryshuar pamje dhe fansat e tij e kane ndjekur shpesh. Megjithate askush nuk e kishte imagjinuar...