Williams rikthehet me nje album te ri por me probleme te vjetra."Reality Killed the Video Star" titullohet ky album qe do paraprihet...
Enada At’ Nikolla, sot konsiderohet si një nga stilistet më të njohura në Shqipëri. Ajo ka pohuar se shqiptarët kur është në pyetje...
Aktorja e hollivudit, Liz Tejlor eshte shtruar ne spital per t’iu nenshtruar nje operacioni kirurgjikal ne zemer. Lajmi eshte publikuar nga vete aktorja e...
Gjithçka mund të ndodhë! Këngëtarja Nora Istrefi, pasi ka kontraktuar një video-klip për një këngë të re me një produksion vendor dhe pasi...
Pjesëmarrësja në show televiziv “Big Brother Albania II” nuk i ka shërbyer për asgjë pjesëmarrëses Lirita Halili, e cila mori pjesë në këtë...