Supermodelja Cindy Crawford shprehet se nuk ka kohë të mendojnë për pamjen e saj sepse ajo ka dy fëmijë dhe disa biznese për...
Supermodelja  dhe i dashuri i saj rus, Vladimir Doronin, do të shkojnë në muajin e mjaltit.Naomi Campbell ka rezervuar një festë luksi që...
Eva Longoria Parker i ka dhënë mikut të saj, komikut Xhorxh Lopez, një vallëzim të nxehtë në shoun e tij televiziv të hënën,...
Ajo është ndër të paktat artiste që ndryshon më së shumti look-un, por nuk pendohet absolutisht për zgjedhjet e saj. Edhe pse i...
Nese doni te takoni simbiozen perfekte te bukurise femerore, njihuni me motrat e famshme, te botes televizive, Marina dhe Luana. Fama e tyre nisi...