Një mjet që tërheq vëmendjen e meshkujve, një armë e fortë joshjeje për femrat, taka e hollë mbetet në majë të preferencave. Përkrah...
Bukuroshja kosovare dhe këngëtarja Zana Krasniqi më nuk është në lidhje me futbollistin kosovar Lorik Cana, ndërkaq, sipas disa thashethemeve, ajo ka filluar...
Këngëtarja kosovare, Genta Ismajli është ende në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) pa të dashurin e saj Milotin. Këngëtarja së fundmi ka...
Katie Holmes, pas nje periudhe te gjate pushimi eshte kthyer ne sheshxhirimi ku luan ne filmin e ri "The Romantics". Sipas "Daily Mail", zonja...
Te gjithe e mbajne mend vajzen e bukur qe mori pjese ne "Big Brother Albania 1", Ilda Gega, e cila se fundmi ka...