Kardashian është e entuziazmuar me ndryshimet e reja në familjen e saj, duke përfshirë martesën e motrës Khloe, dhe shtatzënie e motrës tjetër,...
U fol shume per nje flirt mes Rihanna-s dhe Justin Timberlake. Dukej sikur Jessica Biel, e dashura e kengetarit ishte lene menjane per...
U deshen 15 vjet fejese dhe dy femije qe Giancarlo Fisichella te conte ne altar Luna Castellani-n. Te dy jane martuar ne Rome...
Bukuroshja Eralda Hitaj është transformuar në imazhin e disa firmave të njohura falë talentit dhe bukurisë që i ka dhuruar natyra. Eralda është...
Pas Memli Krasniqit, i cili dikur ishte pjesë e rap-grupit “Ritmi i Rrugës”, kurse tani zëdhënës i Qeverisë së Kosovës, edhe Genc Prelvukaj...