Aktori majft i njohur për publikun Michael Sheen dëshiron ta luajë rolin e legjendës së grupit "The Beatles", John Lennon, në një film...
Presidenti amerikan tregoi aftesitë e tij si balerin, kur një këngetare e ftoi për të kercyer në një mbrëmje gala në Shtëpinë e...
Cifti i perkryer Clooney, i shoqeruar nga Elisabetta Canalis, ka hapur festivalin e 53-te te filmit ne Londer. Ne premiere eshte prezantuar nje...
Ylli i kinemase Johnny Depp ka frike se mos behen femijet e tij behen aktor. Johnny Depp baba i Lily-Rose, 10 vjec dhe...
Tanime mund te thuhet me plot gojen se eshte bere nje tradite e vertete: ne emisionin 'Amici' te Maria De Filippit, nuk mungojne...