Besa Gashi po kalon pushimet dhe po shijon rrezet e diellit në plazhet e Montekarlos, ku shihet qartë se bukuroshja vazhdon të ketë...
Ylli i Hollywoodit, Diane Kruger, i ka kërkuar ‘me ngulm’ regjisorit Quentin Tarantino t’i japë asaj një rol në filmin “Inglourious Basterds”. Aktorja gjermane...
Blero është duke menduar për diçka tjetër në muzikë, realizimin e një kënge të nxehtë me Zajminën. Bashkëpunimi për të cilin folën që...
Aktorja sexy, e cila luan rolin e Claire Bennet në BBC Two show, Hayden Panettiere ka thënë se nuk ndjehet asnjëherë më mirë...
Supermodelja shtatzënë Heidi Klum nuk dëshiron të mbajë veshje të shtatzënisë, andaj blen veshje me numër më të madh nga disenjatorët e saj...