Tom Cruise ka marrë pjëse bashke me Cameron Diaz në show-n televiziv amerikan të drejtuar nga Jay Leno. Aktoret, të cilet po promovojne filmin...
Avril Lavigne perze bashkeshortin nga jeta e saj pas tre vitesh martese. Avril Lavigne vendos te ndahet nga rocker-i Deryck Whibley, me te cilin...
Del ne treg filmi me i fundit thriller "Homecoming" me protagoniste Mischa Barton. Ky eshte filmi i pare i aktores pas problemeve qe...
Nadine Coyle ndihet ‘e përjashtuar’ nga anëtaret tjera të grupit "Girls Aloud". Anëtarja e grupit të vajzave "Girls Aloud"e  ndjen një ‘ftohje’ nga bashkanëtaret...
Dy divat e muzikës pop, Madonna dhe Janet Jackson, kanë vendosur që të bëjnë një duet së bashku. Dy këngëtaret janë takuar në një...