Motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, Jehona, po çmend botën mashkullore. Jo vetëm për bukurinë e saj, Jehona dallohet më shumë edhe për...
Disa vjet më parë ajo kishte rrëmbyer kurorën e më të bukurës shqiptare. Këtë epitet ajo vazhdon ta mbajë edhe në ditët e sotme...
Më 30 nëntor të vitit 2013 në një aksident trafiku humbi jetën një nga yjet hollivudiane të filmit, Paul Walker. Vdekja e tij preku...
Dizajneri kosovar, Valdrin Sahiti, këtë vit i ka dhënë fund beqarisë dhe është martuar. Ai dhe bashkëshortja Edita Ramadani pas martesës kanë zbuluar se...
Ajo është duke ndjekur hapat e nënës së saj për karrierën e saj si këngëtare. Bëhet fjalë për Engjëllusha Salihun, vajzën e këngëtares së...