Xhensila Myrtezaj është nëj nga këngëtaret më të dashura të publikut Pas një periudhe të gjatë kohe larg skenës ajo ka në plan të...
Enca është njëra nga artistet më të përfolura shqiptare. Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, edhe pse në të shumtën e rasteve shfaqet elegante dhe...
Ditët e fundit temperaturat në vend janë ulur duke sjellë ditët e ftohta të dimrit. Por duket se këngëtarja Mariza Ikonomi ka zgjedhur ishujt...
Jeta private e personazheve publikë është gjithnjë interesante, ama akoma më interesante janë jetët private të deputetëve. Mbrëmjen e sotme, Soiree me Jonida Shehun...
Learta Jakupi është bërë shumë e famshme sidomos pas martesës me djalin e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli. Këtë herë, ajo ka bërë një...