VIP Shqiptar

Nora Istrefi – S’ki me ik

Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar klipin më të ri të këngës së saj, S’ki me ik.

Në këtë klip, Nora vjen me një pamje tjetër, por prapë shumë seksi.

Videoja është punuar sërish nga Entermedia dhe Nora ka treguar për vështirësitë që ka pasur për xhirimet për shkak të motit të ftohtë.

httpv://www.youtube.com/watch?v=kQZvGTz6YPc&feature=player_embedded

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.