VIP Shqiptar

Noizy gjen dashurinë, kjo është femra super seksi që ‘i ka vënë syrin’

Noizy gjen dashurinë, kjo është femra super seksi që ‘i ka vënë syrin’Pas ndarjes nga mamaja e vajzës së tij, Noizy nuk është përfolur për ndonjë lidhje serioze.Reperi i është përkushtuar karrierës por as romancat e shkurtra me femra, kryesisht të ekranit, nuk kanë munguar.

Dhe si duket, flirtimin e fundit e ka me një tjetër vajzë, këtë herë të huaj.Noizy dhe vajza e quajtur Naomi janë parë shpesh në foto bashkë dhe në shoqërinë e njëri-tjetrit në studio pasi ajo po punon për të realizuar projektet e reja muzikore dhe albumin.

Por mënyra si ata komentojnë në fotot e njëri-tjetrit, te bën të mendosh se ka diçka më tepër se miqësi. “Habibiii”, i shkruan reperi dhe Naomi ia kthen menjëherë me një emoji zemër.Kujtojmë që vajza në fjalë është tashmë pjesë e grupit OTR dhe duket se po e zë vendin e Encës, jo vetëm në muzikë. intv.al

Habibi

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.