VIP Shqiptar

Një afrikanojugore mahnit Brazilin

Brazili gëzon një famë ndërkombëtare për plazhet, vajzat e tij të bukura dhe stilin argëtues të jetës. 

Megjithatë, për një herë të vetme, ishte një afrikanojugore ajo që mahniti të gjithë brazilianët në tokën e tyre.

Modelja Candice Swanapoel, e bërë e famshme nëpërmjet sfilatave të saj për “Victoria’s Secret”, pozoi për linjën e plazhit të vitit 2013 të kompanisë braziliane “Agua de Coco”, në disa prej plazheve më përrallore të shtetit të Amerikës Latine.

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.