Zanfina IsmailiKëngëtarja Zanfina Ismaili ka postuar në rrjetin e saj social Twitter një pohim misterioz.

“Ti je problemi im, por edhe shërimi im:

Edhe pse qarkullojnë thashetheme se Zanfina është e dashuruar dhe ekziston mundësia që ajo të jetë në lidhje dashurie, vetë këngëtarja ka vendosur që jetën e saj private ta mbajë larg publikut. Pavarësisht se e ruan me fanatizëm jetën e saj private, ajo qëllimisht ka zgjuar kureshtje rreth ksaj teme.

Kush është problemi dhe shërimi i Zanfina Ismajlit? Kush është personi anonim që po inspiron këngëtaren të shkruj për të?

Zanfina nuk ka treguar.

zanfinaproblemi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here