VIP Shqiptar

Kepucet Laboutin

Kush nuk do donte te kishte nje pale kepuce Laboutin?

Ato jo vetem jane shume te vecanta por jane gjithmone te mrekullueshme dhe me klas.

 

 

 

 

 

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.