Këngëtarja Fatlume Popovci është shfaqur super provokuese në fotot e saj të fundit

Ajo është njëra prej këngëtarëve më të zëna nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme, por sivjet edhe nëpër koncerte.

E njohur për zërin e saj melankolik dhe seksi, këngëtarja është parë kohëve të fundit shumë provokative nëpër rrjetet sociale, sidomos në Instagram dhe SnapChat.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here