VIP Shqiptar

Jennifer Lopez me stil ndryshe

Jennier Lopez, gjithmonë është e kujdeshme sa i përket paraqitjeve të saja në publik. Atë jemi mësuar ta shohim veshur disi më seksi ,por, paraqitja e saj e fundit në Londër i ka habitur të gjithë.

Këngëtarja është fotografuar e veshur tepër sportive dhe “e mbuluar” gjatë një shëtitjeje në Londër.

Bukuroshja 43-vjeçare, duket se ka dashur të luftojë kështu motin e ftohtë në Londër, teksa ka shijuar një ditë me të dashurin e saj 25-vjeçar, Casper Smart.

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.