VIP Shqiptar

Ira Asllani shokon me bukurinë dhe përmasat e saj trupore

Ira Asllani shokon me bukurinë dhe përmasat e saj truporeIra Asllani është një 12 vjeçare nga Prishtina, e cila edhe pse në moshë të re shokon me bukurinë dhe përmasat e saj trupore. Kjo është edhe arsyeja se pse Irës në këtë moshë i është dhënë mundësia që të bashkëpunoj më agjenci modelingu dhe të realizoj fotoshooting për kompani të mëdha vendore.

Fillimisht Ira ishte pjesë e agjencisë “Alban’s models group” që rezultoi të ishte një bashkëpunim i suksesshëm mes tyre. (more…)

Elinel: Femra e ëndrrave dëshira ime e plotësuar, Fjolla Morina një grua burrërore

ElineKa nevojë të besojë se të jesh njeri i mirë në jetë e ka një vlerë, mjafton që jetës të dish t’i japësh një kuptim. I fortë dhe i ndjeshëm njëkohësisht e me pamjen e një ylli kinemaje, ky është Granit Bajraktari i njohur në muzikë si Elinel.

Reperin nga Kosova e pamë në klipin e ri të kantautorit Alban Skënderaj “Kam nevojë”, tek shtynte një varkë si vetmitar që filozofon për jetën. I njohur për këngët e tij që i përkasin zhanrit “rap underground” ka fituar mjaft popullaritet me këngë si: “Sirena”, “Bullet”, “Gett’o”, “Jungle”, etj. (more…)

Bleona Qereti flet për seksin me De Biasin

Bleona QeretiKëngëtarja Bleona Qereti nuk ka hezituar të flasë për aventurat e saj seksuale asnjëherë.

Ajo ka folur edhe për premtimin se do të bënte seks me De Biasin dhe zbulon nëse e ka bërë këtë. (more…)

Blero: Për Teutën ndjej vetëm respekt, me Afronën po mendojmë për fëmijë

Blero: Për Teutën ndjej vetëm respekt, me Afronën po mendojmë për fëmijëÇdo lajm rreth jetës së tij private merr menjëherë vëmendjen e publikut. Megjithatë ai thotë se janë mediat ato që i kanë zmadhuar gjërat, pasi bën një jetë si gjithë të tjerët.

Blero dhe Afrona duket se po jetojnë ditë të arta, teksa kanë bërë plane tashmë edhe për të krijuar familje. Një komunikim dashamirës ka edhe me ish- bashkëshorten e tij, Teutën, e cila aktualisht po pret një fëmijë nga partneri saj, Adonisi. (more…)

Albana Mexhuani po shkëlqen në botën e modes

Albana Mexhuani po shkëlqen në botën e modesAlbana Mexhuni është femër e bukur, e fortë dhe tejet punëtore. Është nga ato vajza që bënë përshtypje për tiparet e veçanta, që e bëjnë të dallohet nga larg. Ajo është tamam modele, e bukur, me klasë, e rafinuar.

 

Por, jo vetëm kaq. Energjia e saj është e pa shtjerrshme dhe kjo i ka siguruar sukses në botën e modës në Gjermani dhe më gjerë. Albana Mexhuni, e njohur si Alba Mex, fytyra e disa markave të njohura, është imazhi i “Kosovares”. Flasim për shumë gjëra: për të, botën e modës, punën dhe…

Kush është Albana Mexhuni? (more…)

Rozana Radi: Ja e vërteta e shtatzanisë sime

Rozana Radi: Ja e vërteta e shtatzanisë simeGjoksin e kujt femre pëlqeje para se të bëje ndërhyrjen?

Unë nuk kopjoj askënd.

Pas ndërhyrjes kirurgjikale ndihesh më e plotë, seksi, më shumë femër?
Do e quaja më mirë një kapriço adoleshente, një ndërhyrje kirurgjikale. Temë e mbyllur. (more…)

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.