Armina Mevlani në një intervistë të gjatë rrëfen marrëdhënien e saj me Shkëlzen Berishën, xhelozitë, çfarë pëlqejnë tek njëri tjetri, por edhe projektin...
Ai është i njohur si këngëtar i rrymës rrok, por herë pas here i pëlqen të eksperimentojë me muzikën e tij. Deri tani ka...
Bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, është fytyrë shumë e njohur dhe e përfolur në mbarë Kosovën. Ajo punon si moderatore e lajmeve...
Jo shumë e njihnin Eda Zarin, shqiptaren e famshme që luante një muzikë kaq unike në skenat e huaja. Ajo erdhi me “Toka...
Është njëra prej aktorëve kosovare që ka befasuar shumë gjatë vitit që lamë pas. Filloi me një projekt humanitar. Më vonë u paraqit publikisht...
Edhe këtë verë është zhveshur dhe ka treguar që ka forma shumë të mira trupore. Por Rovena Stefa nuk e çmend publikun vetëm...