Ajo eshte vajza qe shfaqet cdo te premte ne ekranin e “TV Klan” ne emisionin aq te ndjekur nga te gjithe “Zone e...
Flori Mumajesi rrefehet ne “Bluetooth”. Femrat ne jeten e tij dhe Elvana, muzika dhe albumi, suksesi dhe…çfare tjeter?! Zbulojeni per me shume ne...
Kejsi Tola se fundmi ka prezantuar kengen me te re ne edicionin e 13-te te “Kenges Magjike”. Ne nje interviste per “Koha Jone”...
Bukuria eshte nje avantazh… por ne art ndonjehere behet e urryer”, – tregon Olta Gixhari, aktorja bukuroshe e Teatrit Kombetar. E shprehur keshtu duket...
Javën tjetër do të jetë nata finale e spektaklit “Një këngë për ty” dhe prezantuesja e saj Hueida Al-Sayed rrëfen për këtë eksperiencë...
Breanne Benson është një pornostare e njohur, me origjinë shqiptare. Amerikania me origjinë nga Tirana teksa ka folur për veten, thotë se e...