VIP Shqiptar

Filmi ‘Home’ triumfon në BAFTA

Filmi ‘Home’ triumfon në BAFTAFilmi “Home”, që është realizuar si koproduksion mes Kosovës dhe Britanisë së Madhe, ka marrë çmimin për filmin më të mirë të shkurtër britanik, në ceremoninë e ndarjes së çmimeve BAFTA për vitin 2017.

Filmi ka fituar në kategorinë e filmit të shkurtër, duke lënë pas filmat “Consumed”, “Mouth of Hell”, “Standby” dhe “The Party”. (more…)

Fast and Furious 8 lanson trailerin

Fast and Furious 8 lanson trailerinNjë paralajmërim i ri për filmin “ Fast and Furious 8” është shfaqur gjatë finalës “ Super Bowl” në Amerikë.

Ky paralajmërim erdhi nën emrin “ Fate of the Furious”. (more…)

Natalie Portman promovon filmin e ri përmes imazheve lakuriq

NatalieTeksa fansat këto ditë duhet të shohin Natalie Portman me barkun e saj të shtatzënë, ajo ka publikuar një fotografi lakuriq për promon e filmit e saj të fundit.

Ajo do të luajë në dramën franko-belge ndërsa përballë do ta ketë Lily-Rosen.

Aktorja 35-vjeçare, fituese e çmimit Oscar është nominuar për Academy Awards për rolin e Jackie Onassis në filmin e zhanrit dramë, “Jackie”. (more…)

Kënga e Florit ‘Me fjalë të vogla’ në filmin ‘La La Land’

Kënga e Florit ‘Me fjalë të vogla’ në filmin ‘La La Land’Filmi i cili i ka thyer rekordet e shikueshmërisë dhe është nominuar në të gjitha kategoritë për çmimin Oskar është ai “La La Land”.

Ky film ka disa pjesë ku në sfond të tyre dëgjohet melodia e këngës ‘Me Fjalë Të Vogla nga Flori Mumajesi, shkruan GazetaBlic. (more…)

Julia Roberts pjesë e kastit të filmit të animuar

Julia Roberts pjesë e kastit të filmit të animuarJulia Roberts do të jetë pjesë e kastit të filmit më të ri të animuar “Smurfs: The Lost Village”.

Roberts do të realizojë zërin e personazhit më të ri femër në këtë film, SmurfWillow. Në një intervistë aktorja u pyet mbi faktin se si ndihet që do të jetë pjesë e kastit të këtij filmi dhe përgjigja e saj ishte shumë e sinqertë. (more…)

Jepet premiera e filmit të shumëpritur “Hapësira mes nesh”

Jepet premiera e filmit të shumëpritur “Hapësira mes nesh”Aktorët e dramës romantike “science-fiction”, “Hapësira mes nesh” u mblodhën në Los Angeles për premierën e filmit të pritur me shumë interes.

Asa Butterfield interpreton Gardner Elliot, i pari njeri i lindur në Mars, i cili ndeshet gjatë udhëtimit drejt Tokës me një sërë të papriturash. Kësaj aventure, Gardner i hyn bashkë me një vajzë tepër të zgjuar, të cilën e ka njohur “online”. Roli i Tulsës iu besua aktores Britt Robertson, transmeton TCH. (more…)

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.