Policia e Kosovës përmes një njoftimi për media ka njoftuar se që nga dje kur ka filluar sensibilizimi rreth lojës vetëvrasëse “Balena e kaltër”, vetëm...
Rastet e shantazheve për publikimin e fotove apo videove intime duket se këto kohët e fundit janë shtuar. Më i fundit vjen nga Tirana...
Filmi “Kill ’em All”, i cili pritet të dalë më 6 qershor premierë nga regjisori shqiptar Pjetër Malota sjell në rol dhe aktorin...
Ai është shqiptari që preku nga afër Hollywood-in dhe u bë pjesë e filmit më të famshëm dhe më të pëlqyer në të...
Ndjekje me makina me shpejtësi të lartë, dublan të të guximshëm dhe shpërthime, kthehen në ekranin e madh në episodin e tetë të...
Brad Pitt është rikthyer në tephiun e kuq, disa muaj pas ndarjes nga Angelina Jolie. Ai është parë bashkë me aktorët, Robert Pattinson, Sienna...