Është kritikuar shumë kohët e fundit për setet fotografike provokuese dhe për performancën e saj në MTV Video Music Awards, por kësaj radhe...
Vajza e Eli Farës, Marina po i shijon ditët e beqarisë, disa javë pas ndarjes. Si zakonisht Marina i do fotot nga plazhi...
Bukuroshja nga Kosova, Gona Dragusha që zuri vendin e tretë në Miss Univers 2009, por që në realitet e meritoi titullin e më...
Brazili gëzon një famë ndërkombëtare për plazhet, vajzat e tij të bukura dhe stilin argëtues të jetës.  Megjithatë, për një herë të vetme, ishte...
Ajo është e vetëdijshme për bukurinë e saj fizike, ndihet seksi, ndaj nuk heziton të provokojë përpara aparatit fotografik. Modelja 23-vjeçare nga Vlora,...
Një fotograf i Brooklyn ka fiksuar një foto të një çifti të ri newyorkez të cilët shkëmbejnë mes tyre një puthje teksa janë...