VIP Shqiptar

Fast and Furious 8 lanson trailerin

Fast and Furious 8 lanson trailerinNjë paralajmërim i ri për filmin “ Fast and Furious 8” është shfaqur gjatë finalës “ Super Bowl” në Amerikë.

Ky paralajmërim erdhi nën emrin “ Fate of the Furious”.

Në filmin e ri do të luajnë sërish Vin Diesel, Michell Rodriguez, Dëayne “ The Rock” Johnson dhe Tyrese Gibson, ndërsa janë shtuar Charlize Theron, Scott Eastwood dhe Helen Mirren.

Pjesa e tetë e filmit “ Fast and Furious” pritet të lansohet në muajin prill, shkruan GazetaBlic.

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.