Ka filluar java e modes në Pakistan.Jeta vazhdon , pavarësisht atentateve, vdekjeve, shkatërrimit e frikës. Java e modës në Karachi, në Pakistan ka startuar...
Puthja e parë nuk harrohet kurrë për vetë emocionet që të përcjell. Sipas studiuesve, në trupin tuaj ndodh reaksion kimik kur puthni për...
Ky është kulmi i ekstravagancës. Java e Modës në Londër gjithmonë njihet për prurjet e guximshme dhe natyrisht të gjithë presin se çfarë...
Modelja Emina Cunmulaj, ka pozuar për koleksionin e ri te veshjeve të kompanisë “Talbots” e cila, është një kompani e njohur në Amerikë. Më...
Modele plotësisht nudo në pasarelë. Mund të duket e çuditshme, por në këtë mënyrë ka rënë edhe tabuja e fundit në...
Të vogla, të mëdha, me motive antike, të qendisura me gurë etj. Këto janë sandalet e sheshta, aq shumë të preferuar në verë...