Çizmet e dimrit të 2017 janë të larta mbi gju. Cuissardes janë sinonim i sensualitetit. Perfekte në kombinim me minifund, pantallona të ngushta,...
Ky është një imazh I shkëputur nga “Java Shqiptare e Modës”. Modele duke sfiluar me veshje të stilistit maqedonas Nenad Sakiraski në ditën...
Ekspertët mendojnë se për ta pasur një lëkurë më të tërhequr dhe më të shtrënguar piling i shkëlqyeshëm është fërkimi i saj me...
Janë këto revista që për të gjithë vitin 2010 kanë mbushur faqet e tyre me tendencat më të fundit të modës. Këto janë...
Të gjithëve na pëlqen të vishemi mirë, të kemi rroba klasë dhe aksesorë të kushtueshëm. Por jo të gjithë kemi një buxhet të...
Beli i lart eshte kthyer ne mode, per te qene sa me glamour. Avantazhet e tij? Na tregon kembet e gjata, keshtuqe nese...