VIP Shqiptar

Eva Longoria shfaqet mahnitëse

Eva Longoria shfaqet mahnitëseAktorja e famshme amerikane, Eva Longoria ka lënë pa fjalë të gjithë me paraqitjen e saj në tepihun e kuq.

Ajo është shfaqur tejet mahnitëse në tepihun e kuq në Global Gift Gala në Edinburgh, shkruan Daily Star.

42 vjeçarja ka një numër të konsiderueshëm fansash në Instagram, hiç më pak se 3.6 milion sish të cilët komentojnë dhe pëlqejnë fotot e “nxehta” të aktores.

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.