VIP Shqiptar

Elvana Gjata “In” dhe “Hot”

Këngëtarja e hitit “Gjaku im”, Elvana Gjata duket se këtë kohë do ta marrë edhe fokusimin e medieve të shkruara, pasi ajo është një nga emrat, për të cilën flitet për të qenë në “Dancing With the Stars”.

Por, në këtë foto që ka realizuar së fundi, ndoshta kur ishte në Amerikë, duket vërtet shumë “hot” dhe “in”.

Elvana, si duket qoftë edhe më këto foto do të tërheqë vëmendjen, duke ditur se klipi i saj i shumëpërfolur nuk ka ardhur ende. Nuk e di nëse edhe ju lexues do t’ju duket kështu këngëtarja, e cila ka humbur edhe 5 kg nga trupi i saj për të qenë në formë për spektaklin që po e pret?

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.