VIP Shqiptar

Bieber në shtrat me një adhuruese

BiberJustin Bieber përsëri ka shkaktuar shumë reagime pasi ka postuar një fotografi të animuar ku ai shihet në shtrat me një adhuruese të tij, e cila është e zhveshur.

Edhe këngëtari në fotografi është i zhveshur dhe duket se po kënaqej me adhuruesen e tij.

Ajo kokën e saj e ka të mbështetur në gjoksin e tij me sytë e mbyllur derisa Justini po e përkëdhelte atë, shkruan “The Sun”.

Këtë fotografi të animuar me titullin Justin Belieber ai e postoi në rrjetin social “Twitter”.

Derisa “ndjekësit” e tij menjëherë reaguan me komente, me njërin duke thënë: “O Zot, unë të dua ty, tani po qaj pasi nuk po mund të besojë se e postove këtë”.

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.