VIP Shqiptar

Author Archive

Ku po e kalojnë muajin e mjaltit Nora dhe Roberti?

Ku po e kalojnë muajin e mjaltit Nora dhe Roberti?

Me sa duket dashuria e Norës dhe e Robertit sa vjen e forcohet dita ditës. Çifti i njohur i showbizit shqipëtar ka zgjedhur një vënd shumë të bukur për të pushuar, duke qënë se sapo janë martuar. Kjo video është e zgjedhur nga Nora, ajo e ka postuar në Instagram duke bërë kuriozë të gjithë […]

Valbona Selimllari më në formë se kurrë

Valbona Selimllari më në formë se kurrë

Është një ndër femrat më të preferuara në Shqipëri. ËShtë njohur gjithmonë për delikatesën e saj të mrekullueshme. Gjithashtu për fomrat fizike, fytyrën e bukur. Pavarësisht se vitet ecin ish “Miss Shqipëria” poston disa foto në Instagram me bikini. Valbona Selimllari duket e mrekullueshme. Ajo ka zgjedhur bregdetin e Jonit për të bërë disa ditë […]

Më në fund Nora Istrefi martohet

Më në fund Nora Istrefi martohet

Këngëtarja seksi nga Kosova, Nora Istrefi, i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me të fejuarin e saj, Robert. Lajmi konfirmohet ka qënë një bombë e vërtetë për të gjithë duke e bërë këtë dasëm të jetë në qëndër të vëmëndjes nga të gjitha mediat shqipëtare dhe nga të gjithë fansat e saj.Roberti dhe […]

Rita ora ndez “flakë” Stambollin

Rita ora ndez “flakë” Stambollin

“GNC Festival” në Stamboll ka mikëpritur këngëtaren e shumë njohur shqipëtare Rita ore. Performanca e saj si gjithmonë ishte ndër më të mirat. Veshja dhe stili i Ritës siç vërehet në foto është shumë interesant dhe ndryshe këtë herë. Modeli i flokëve kombinimi  i rrobave, na bën të kuptojmë se Rita po i kushton shumë […]

Jennifer aniston nuk është shtatzënë

Jennifer aniston nuk është shtatzënë

Kishte shumë spekulime në lidhje me një shtatëzani të mundshme për Jennifer Aniston. Aktorja e famshme shfaqet në Festivalin e Filmave në Toronto ditën e djeshme. Duke treguar një pamje të mrekullueshme edhe pse pak transparente. 45 vjeçarja duket sikur realisht është 25 vjeç, e veshur me një fustan blu, i cili fillimisht dukej mjaft […]

Tuna pa make up

Tuna pa make up

Nuk ndodh shpesh herë të shohim Vipat shqipëtarë në gjëndje kaq  të tmerrshme, por si duket është e mundur që këngëtarja mjaft e njohur të thejë gjithmonë tabu-të duke na surprizuar me një pamje aspak të këndshme. Një paparac mjaft i njohur shqipëtarë ka arritur të kapë disa foto mjaft të qarta të gjëndjes në […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.