VIP Shqiptar

Author Archive

Ryva publikon fotografi të vajzës

Ryva publikon fotografi të vajzës

Këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi muajin që lam pas është bërë nënë për herë të parë. Në llogarinë e saj në Instagram, Ryva shtoi një foto ku shihet dora e saj bashkë me atë të fëmijës që e bëri nënë për herë të parë.

Bleona Qereti, shkëlqen në bikin prej ari

Bleona Qereti, shkëlqen në bikin prej ari

Bleona Qereti femra që ka thyer tabu në shqipëri vazhdon të jetë po aq tërheqëse sa dikur. Dhe këtë e ka vërtetuar sot me një foto të postuar në profilin e saj në instagram, ku e veshur me një palë bikin ngjyrë ari ajo na tregon se është në formë të përkryer për këtë sezon […]

Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi diçka po bëjnë…

Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi diçka po bëjnë…

Ka qenë një sukses i vërtetë bashkëpunimi i fundit i Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi me këngën ‘Tu Luta’, e cila deri më tani i ka tejkaluar 15 milion klikime. Mirë po, duket se kënga aq e gjetur e të dyve do të pasohet me një tjetër projekt. Ka qenë pikërisht Shkurte Gashi e cila […]

Aurela Gaçe: Në dasmë kisha burrin dhe dashnorin

Aurela Gaçe: Në dasmë kisha burrin dhe dashnorin

Aurela Gaçe është këngëtarja më karizmatike dhe që gëzon dashamirësinë e publikut shqiptar. E njohur për sensin e saj të humorit, ajo ka bërë një deklaratë që ka habitur gjithkënd. Në një intervistë për një emision në Kosovë, ajo ka rrëfyer shakanë që ka bërë në dasmën e saj, kur ka rrëmbyer mikrofonin dhe ka […]

Vdes aktori amerikan Powers Boothe

Vdes aktori amerikan Powers Boothe

Është ndarë nga jeta në moshën 68 vjeçare aktori amerikan Powers Boothe, njohur mbi të gjithë për rolet e tij prej ‘të keqi’. Boothe kishte fituar një Emmy në 1980 për interpretimin e tij të Tim Jones në miniserinë ‘Guyana Tragedy’.

Ermal Mamaqi braktis Tv Klan, po me ‘Xing’ çfarë do të bëhet…?

Ermal Mamaqi braktis Tv Klan, po me ‘Xing’ çfarë do të bëhet…?

Komediani dhe prezantuesi i njohur, Ermal Mamaqi me sa duket është kthyer sërish në strehën e tij të vjetër, në Digitalb, atje ku i dha formë emisionit të tij “6 ditë pa Ermalin”. Vetëm një vit më parë ai vendosi të largohet nga Digitalb për nisur një tjetër emision të ri me format të njëjtë, […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.