VIP Shqiptar

Author Archive

Çfarë po ndodh me Medën?

Çfarë po ndodh me Medën?

Këngëtari Meda njihet për muzikën e tij që në shumicën e rasteve këndon “Live”, shkruan Kosovarja. Mirëpo gjatë ditës së sotme (e hënë), ai në profilin e tij në instagram, ka hedh një foto ku shihet me reperini e ri në skenë Getinjon. Si duket dyshja në fjalë këtë foto e kanë bërë në njërën […]

Rikthehet Anjeza Shahini, rrëfen jetën me bashkëshortin dhe marrëdhënien me vjehrrën

Rikthehet Anjeza Shahini, rrëfen jetën me bashkëshortin dhe marrëdhënien me vjehrrën

Duket se kjo është pika e dobët për ҫdo nuse shqiptare, e re a e vjetër qoftë, madje edhe në rastet kur kombësitë janë të ndryshme. Sa herë gjenden përballë intervistave mediatike, nuset e reja shqiptare e sidomos ato që i përkasin botës së spektaklit, e bëjnë gjithmonë kureshtar publikun për marrëdhëniet që vendosin me […]

Capital T dhuron puthje personit më të rëndësishëm në jetën e tij

Capital T dhuron puthje personit më të rëndësishëm në jetën e tij

Capital T është njëri ndër reperët më të njohur në vend.Ditë më parë ai ka publikuar klipin e tij më të ri, i cili është pritur shumë mirë nga fansat e tij, transmeton Gazeta Express. Capo së fundmi ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me nënën e tij.Ai në këtë foto shihet duke […]

Adelina Berisha tregon arsyen pse nuk u punësua në PTK

Adelina Berisha tregon arsyen pse nuk u punësua në PTK

Pak kohë më parë, këngëtarja Adelina Berisha zuri vend në media mbi një zhvillim pak të çuditshëm. Ajo ishte parë në zyret e Telekomit të Kosovës duke habitur mbi një punësim të mundshëm në këtë ndërmarrje publike.

Rikthehet Liljana Kondakçi, zbulon pikën e dobët dhe sekretin e rinisë së përjetshme

Rikthehet Liljana Kondakçi, zbulon pikën e dobët dhe sekretin e rinisë së përjetshme

Ajo është prej ikonave të muzikës së lehtë shqiptare, Liljana Kondakçi, ka qenë e ftuar këtë pasdite në programin “Rudina”, për të ndarë me publikun projektet e ardhshme muzikore, planet për dy albume të reja, por edhe për të zbuluar më shumë për familjen e saj dhe jetën si gjyshe. Nostalgjike për jetën e festivaleve, […]

McKresha në fotosesion me modelen amerikane

McKresha në fotosesion me modelen amerikane

McKresha ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor. Por, kjo nuk do të thotë që reperi të lë anash edhe fansat e shumtë anembanë trojeve shqiptare.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.