VIP Shqiptar

Author Archive

RIHANNA SHPËRBLEN STAFIN E SAJ

RIHANNA SHPËRBLEN STAFIN E SAJ

Kur bëhet fjalë për të shpërblyer punjonjësit, Rihanna është e para. Këngëtarja me shpirtin bujar ka kënaqur skuadrën e saj të punës me një udhëtim në Puerto Villarta në Meksikë, këtë javë. Rihanna është fotografuar e veshur me një palë bikini që tregonin format e mrekullueshme të këgëtares, e cila ka kënaqur stafin e saj […]

VICTORIA BECKHAM: NUK KAM SHUMË MIQ

VICTORIA BECKHAM: NUK KAM SHUMË MIQ

Ajo shfaqet rrallë e shoqëruar me dikë tjetër, përveç bashkëshortit dhe fëmijëve. Dhe tani, Victoria Beckham pranon se “nuk ka shumë miq”, por thotë se nuk ndihet kurrë vetëm. Tashmë stiliste, ish pjesëtarja e Spice Girls ka folur për Elle, teksa pak ditë më parë festoi dhe ditëlindjen e saj. “Nuk jam kurrë vetëm. Nuk […]

Vajza super seksi e Lutfi Haziri (FOTO)

Vajza super seksi e Lutfi Haziri (FOTO)

Kënga Haziri është emri i vajzës bukuroshe të kryetarit të Gjilanit Lutfi Haziri. Ajo çdo herë është në qendër të vëmendjes së mediave rozë në vendin tonë shkruan Gazeta Blic Kënga është shumë e ndjekur në rrjetin social ‘Instagram’. Më poshtë shikoni disa fotografi super seksi të vajzës së Lutfi Hazirit.

Të tjera foto nudo të Melania Trump (Foto +18)

Të tjera foto nudo të Melania Trump (Foto +18)

Më poshtë do të shikoni disa imazhe plotësisht nudo të Zonjës së Parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Këto foto janë realizuar shumë vite më parë në kohën kur Melania Trump ishte pjesë e modelingut.

REPERI SHQIPTAR FALËNDERON BILL CLINTON [FOTO]

REPERI SHQIPTAR FALËNDERON BILL CLINTON [FOTO]

Ndonëse i lindur në New York, Action Bronson gjithmonë e shprehë krenarinë e tij se është shqiptar. Arian Asllani është emri i tij i vërtetë, me baba shqiptar nga Maqedonia. Bronson ka postuar në rrjetin social Instagram një foto ku shihen vetëm këmbët e disa personave. Në përshkrim ka treguar se të kujt janë ato. […]

Ky është vëllai bukurosh i Britney Spears (FOTO)

Ky është vëllai bukurosh i Britney Spears (FOTO)

Ai mund të jetë larg vëmendjes, por vëllai i Britney Spears, Bryan, është e qartë se është një pjesë shumë e rëndësishme e jetës së këngëtares.Britney ka postuar të premten në Instagram një foto të ëmbël familjare të Bryan me dy djemtë e saj, gjatë festimeve të 40-vjetorit të tij. “Kaluam për mrekulli në festimin […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.