VIP Shqiptar

Author Archive

‘OnAir’ bie në duar të sigurta

‘OnAir’ bie në duar të sigurta

Klikimet e përfitimet nga kanalet e ndryshme muzikore janë tema kryesore e shumë prej artistëve tanë. E ndonëse kohët e fundit përfitimet nga klikimet nëpër videoklipe të këngëve janë bërë një trend anembanë botës, edhe te ne po praktikohet e njëjta gjë. Mirëpo shumë këngëtarë janë shprehur të pakënaqur nga menaxhimet e faqeve të ndryshme […]

Shqiptarja Masiela Lusha përkrah Charlie Sheen

Shqiptarja Masiela Lusha përkrah Charlie Sheen

Aktorja shqiptare Masiela Lusha këtë javë është ftuar të luaj në episodin e ri të serialit “Anger Magagement” në të cilin interpreton edhe aktori i mirënjohur Charlie Sheen. Ky serial, i cili transmetohet në kanalin ‘FOX’ gjatë të enjteve në ora 9:30 të darkës, tregon për Charlie, i cili është një terapist jo-tradicional, për njerëzit […]

Upton, manekinia më fotozhenike në botë

Upton, manekinia më fotozhenike në botë

Manekinia Kate Upton është fotografuar për editorialin e numrit të ri të magazinës ‘Sports ilustrated’, ballinën e së cilës do ta dekorojë muajin e ardhshëm. Ndërkaq ajo edhe njëherë ka arsyetuar epitetin e manekines më të bukur në botë… Manekinia atraktive Kate Upton edhe njëherë ka treguar pse është pagëzuar si modelja më atraktive në […]

Ronaldo lidhje me një transeksuale? (Foto)

Ronaldo lidhje me një transeksuale? (Foto)

Fituesi i “Topit të Artë”, Cristiano Ronaldo është sërish në qendër të lajmeve gossip. Cristini Couto, “Miss Trans Brazil 2007”, ka deklaruar në një intervistë se ka kaluar një natë të zjarrtë me portugezin. Couto ka deklaruar për revistën “Interviù”, se ka pasur marrëdhënie me shumë futbollist të njohur nga Real Madrid, Atletiko Madrid dhe […]

Monk: Rrita gjoksin pasi i shpëtova vdekjes (Foto)

Monk: Rrita gjoksin pasi i shpëtova vdekjes (Foto)

Një prej këngëtarëve më të njohura australiane, Sophie Monk, vendosi që të rriste gjoksin menjëherë pasi i shpëtoi për pak vdekjes së sigurt. Së bashku me grupin e saj muzikor, Monk udhëtoi disa vite më parë drejt Afganistanit, për të dhënë një shfaqje për trupat australiane që luftonin në vend. Megjithatë, pranë uljes në aeroportin […]

Laryssa në lidhje me Neymarin? (Foto)

Laryssa në lidhje me Neymarin? (Foto)

Quhet Laryssa Oliveira, dhe po akuzohet se është shkaktare e lidhjes Neymar – Bruna. Sipas medieve braziliane dhe atyre spanjolle, modelja e famshme Laryssa ka fjetur me futbollistin e njohur të Barcelonës, sa ishte ky i fundit në lidhje me aktoren Bruna Marquezine. Po të njëjtat media kanë shkruar se Oliveira dhe Neymar tani janë […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.