VIP Shqiptar

Aurela Gaçe zbulon një tjetër sekret për veten! (Foto)

Këngëtarja Aurela Gaçe është gjithnjë në qendër të vëmendjes mediatike.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto nga koncerti i “Tre Musketjerëve” ku ajo ishte e pranishme dhe ku tregon një sekret të saj.

“Zoti e di pse me beri 1.60cm. AI edhe mund te me bente “2 metra fëmër”( si kjo tjetra ne foto) por ja qe dikujt i dha diçka qe une se kam, edhe mua me dha diçka tjeter. Secili nga ne eshte unik. Lum kush e kupton edhe e di sa rehat qe eshte pastaj obobo,”-përfundon postimi i saj./Gazeta Express/7

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.