VIP Shqiptar
VIP të huaj

Motrat Hadid sfilojnë së bashku në Milano

Motrat Hadid çdo ditë e më shumë po pushtojnë botën e modës. Gigi, 21 vjeç...

Stella Maxwell, nudo për “Victoria’s Secret”

Modelja britanike, Stella Maxwell ka shfaqur format e saj perfekte duke forcuar gjithmonë e më...

Sofia Vergara: Do të doja të mos isha e famshme

Ajo është kolumbiania me një sens humori fantastik dhe rrallëherë zhvillon intervista serioze. E ftuar...

Industria Filmike

Filmi i “The Wolf of Wall Street” i ka shërbyer DiCaprios edhe në jetën reale

Leonardo DiCaprio ka vendosur ta shesë shtëpinë e tij në Malibu të Kalifornisë për një...

Hollywood nxjerr filmin “War Dogs”

“War Dogs”, apo qentë e luftës, filmi i shtëpisë së njohur filmike “Warner Bros”, frymëzuar...

Filmi “Long Way North” do të shfaqet sot në Anibar

Filmi “Long Way North” do të shfaqet në Teatrin Istref Begolli me fillim në ora...

Fashion & Bukuri

Angela Missoni prezenton koleksionin pranverë-verë 2017 në Milano

Me një stil të thjeshtë dhe plot elegance u prezantuan modelet e firmës së modës...

Camila Barraza shpallet “Miss Kosova 2016”

Modelja nga Argjentina Camila Barraza është shpallur fituesja e “Miss Kosova 2016”. Ajo arriti të lë prapa 14 vajza e...

Moschino sjell fustane të jashtëzakonshëm në Milano

Fustanet të përpunuara me monedha, xhaketa ‘biker’ të frymëzuar nga retro stili, skena e sfilatës e cila ishte e regulluar...

Awards

Noizy dhe Enca, fituesit e “Zhurma Show”

Dueti i Noizy’it me Encën, “Bow Down” ka rezultuar me çmimin kryesorë të spektaklit Zhurma...

Top Music Awards, prezantohet eventi më i madh muzikor shqiptar

Producentja Lori Hoxha, bashkëautori dhe prezantuesi Ledion Liço, drejtori artistik Alban Male, dhe Ergys Lubonja,...

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.