VIP Shqiptar
VIP të huaj

Zbulohet lidhja e Brad Pitt me Sandra Bullock

Brad Pitt, pas ndarjes nga ish- bashkëshortja Angelina Jolie është përfolur për marrëdhënie me shumë...

Kate Middleton shkëlqen në Galerinë e Arteve në Londër

Kate Middelton ka marrë pjesë në Galerinë e Arteve Në Londër dhe është dukur e...

Shakira realizon ëndrrën

Këngëtarja Shakira ka realizuar ëndrrën duke hapur një shkollë në vendlindje Barranquilla. Ajo ka nënshkruar...

Industria Filmike

Atkinson rikthen Mr Bean vetëm për audiencën kineze

Aktori i njohur, Rowan Atkinson, u ka dhënë adhuruesve të tij edhe njëherë karakterin e...

Ja çfarë fshihet pas realizimit të skenave lakuriq të filmit “Fifty Shades Darker” (Foto)

Protagonistët e filmit “50 hijet e errëta” duken me trupa të lakmueshëm dhe për këtë...

Tjetër paraqitje e shkurtër e filmit fantastiko-shkencor të Scarlett Johansson

Është publikuar edhe një paraqitje e shkurtër e filmit të ri me Scarlett Johansson në...

Fashion & Bukuri

Këpucët më “in” të këtij sezoni

Këpucët kombinohen me veshjen dhe e bëjnë atë të duket më e bukur dhe vazhdojnë...

Si të dukeni luksoze me veshje të lira

Të gjithëve na pëlqen të vishemi mirë, të kemi rroba klasë dhe aksesorë të kushtueshëm. Por jo të gjithë kemi...

Modelet e çizmeve të vitit 2017

Çizmet e dimrit të 2017 janë të larta mbi gju. Cuissardes janë sinonim i sensualitetit. Perfekte në kombinim me minifund,...

Awards

Donald Trump nuk lejoi regjisorin iranian të tërheqë çmimin Oscar

Regjisori nga Irani, Asghar Farhadi me filmin “The salesman” ka fituar çmimin si “Filmi më...

Emma Stone fiton si aktorja më e mirë

Çmimin për aktorën më të mirë e ndau fituesi i vitit të kaluar i çmimit...

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.